Kirkkovaltuusto 2015 - 2018

Auli Grenfors
Maiju Hölsä puheenjohtaja
Jarmo Jukkara
Tuula Jäkälä nousi valtuuston jäseneksi 1.11.2017 Sari Keräsen tilalle
Paavo Kallio
Maria Karhula
Sari Keränen varapuheenjohtaja 31.10.2017 asti, erosi valtuustosta 31.10.2017 paikkakunnalta muuton takia
Kari Kotirinta
Lea Mäkelä
Antti Nuppola varapuheenjohtaja 1.11.2017-31.12.2018
Tauno Outinen
Erja Puonti erosi valtuustosta 31.5.2017
Aila Rautio
Jarmo Suutari
Satu Suutari
Sami Tapanainen
Lilja Toura nousi valtuuston jäseneksi 1.6.2017 Erja Puonnin tilalle
 
Pöytäkirjanpitäjänä 2017
talouspäällikkö Laura Hiltunen 1.1.2017-20.8.2017
vt. talouspäällikkö Leena Hilska 21.8.2017-31.10.2017
talouspäällikkö Tiina Lavikka 1.11.2017 alkaen

Kirkkoherra Ossi Hjerppe 1.1.2017- 31.8.2017
vt. kirkkoherra Hanna Kilkkinen 1.9.2017 alkaen