Kirkkoneuvoston pöytäkirjat 2018

21.3.2018

11.4.2018

21.5.2018

30.5.2018

21.8.2018

10.12.2018

 

 
Kirkkoneuvosto 2017-2018
 
(Khra Ossi Hjerppe, pj 31.8.2017 asti)
 
vs. khra Hanna Kilkkinen, pj
01.09.2017 alkaen
Varsinainen jäsen
Henkilökohtainen varajäsen
Jarmo Jukkara varapj
Paula Havo-Ossi
Maria Karhula
Antti Nuppola
Tauno Outinen
Erja Ässämäki
Aila Rautio
Lilja Toura
Kari Immonen
Kari Kotirinta
Lea Mäkelä
Sami Tapanainen
 
 
(Laura Hiltunen, talouspäällikkö, sihteeri)
Tiina Lavikka, talouspäällikkö
(18.8.2017 asti)
1.11.2017 alkaen
Leena Hilska, sihteeri 1.11.2017 alkaen